DISNEYLAND PARIS / ÚNOR 2018

13. května 2018 v 16:57 |  Youtube

Ahoj,
vítejte u dalšího článku. :)

Tentokrát se zaměříme na jeden pohádkový výlet.

Už máme konečně teplé období a jak jinak si tyhle teplé a slunečné dny užít??
Co takhle vydat se někam na VÝLET??

Mám pro Vás jeden super TIP.
Je to pro ty, kteří přemýšlí kam za dobrodružstvím. A myslím, že to je i pro ty, kteří o tomto výletu už přemýšleli, ale neví, jestli to stojí za to. :)Jak už název článku napovídá, tak se jedná o DISNEYLAND.

Já si do DISNEYLANDU přála jít už dlouho. A nakonec se mi to splnilo. S přítelem jsme si tenhle výlet udělali v únoru, kdy byl Valentýn. :) Jak jinak oslavit Valentýn, než jet do romantického města, že? Musím říct, že jsme si zvolili celkem špatnou roční dobu, protože byla pěkně velká kosa. :D Ale zase to mělo něco do sebe. Mohli jsme se k sobě více tulit a když přišel na řadu sníh, tak to bylo opravdu moc kouzelné a romantické. Dokonce to mělo i výhodu v tom, že tam nebylo tolik lidí, takže jste se nemačkali ve frontách a nečekali jste nikde moc dlouho. Což bylo plus. Já osobně si myslela, že to bude přes zimu zavřené, ale je to otevřené opravdu v každou roční dobu. Jen přes tu zimu je to více omezenější v tom, že tam není tak velký a bohatý program jako v létě. A dokonce tam nebyl i ten velký slavný ohňostroj, což bývá právě v tom létě. :) No a právě léto už máme za dveřmi, tak pokud o tomto výletě přemýšlíte tak jen doporučuji. :)
My jsme ten výlet měli na tři dny. Tím, že jsme z Anglie, tak jsme do Paříže museli letět, což byly takové dvě hodinky. Let jsme měli naplánovaný k večeru. Takže když jsme pak přistáli, tak už tam na nás čekal transport, který jsme měli objednaný a ten nás dovezl do hotelu. Tam jsme byli asi kolem 9 nebo 10 večer. Hotel jsme měli přímo ten Disney hotel. Jmenoval se Magic Circus Hotel. Bylo to opravdu krásné, připadala jsem si fakt jako v cirkusu. Dokonce i personál měl na sobě krásné kostýmky jako z cirkusu. Těch Disney hotelů je více. Je tam i Dream Castle a nějaky pirátský hotel atd.. :D Je to ovšem paráda být v tak krásném hotelu, ale ovšem ta cena je už jiná. My to zrovna vychytali v nějaké akci, takže mi to ani tak nevadilo, ale jinak bychom asi šli do levnějšího hotelu. Ale zase pro malé děti to musí být zážitek. Byl tam i bazén dokonce. A velké plus co bylo, tak že ten hotel měl přímo dopravu do Disneylandu. Autobus tam jezdil každých 10 min, takže jste se nemuseli starat, jak se tam dostanete a doprava byla právě zadarmo. Navíc ty hotely jsou celkově blízko, autobusem jsme tam byli asi za cca 10 min. :)
No další den jsme vstali a šli jsme do toho pohádkového království! :) Jediné, co můžu doporučit. Tak pokud to objednáváte přes nějakou cestovku, tak se ujistěte, jak to máte se vstupama do těch parků. Ony tam jsou dva. Disney Studio a Disneyland Park. No, my jsme měli mít vstupy do obou parků. Jenže cestovka nám to udělala tak, že já měla vstup do Disney Studio a přítel do Disneyland Park no a asi logicky si nebude každý sám procházet jeden park. Měli jsme tam s tím problémy, ale nakonec jsme našli paní, která nám pomohla a když jsme ji to vše vysvětlili, tak mi tu vstupenku do Disney Studio vyměnila za ten Disneyland Park, za což jsem ráda!! :D No, takže jsme se podívali jen do toho Disneylandu a ty Studia jsme bohužel vynechali. Což mě mrzí, ale užili jsme si to i tak. Stejně byla strašná zima, takže nakonec jsme byli stejně rádi, že jsme zvládli jen ten jeden park. :D Musím říct, že i když už jsem dospělá, tak to stálo opravdu za to a moc se mi to líbilo. Není to jen pro malé děti, jak si všichni myslí. :D My jsme se tam krásně vyřádili na motokárách atd.. :)
A jak říkám, přes to léto to musí být opravdová bomba. To tam bývá ten ohňostroj a různá vystoupení. :) Takže si myslím, že jsem tam nebyla určitě naposled. :)

No a třetí den jsme se dopoledne jen prošli po okolí a jeli jsme zpět do Anglie. Takže to byl jen takový náš rychlovýlet. :D

Pokud Vás zajímá více, jak to tam vypadá a jak jsme si to užili, tak příkládám video. :)

PS: Byl/a jsi v Disneylandu? Pokud ano, tak co se ti nejvíce líbilo? :)
PPS: Chystáš se do Disneylandu? :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ann Ann | Web | 18. května 2018 v 20:03 | Reagovat

Moc ti závidím, já v Paříži byla, ale obešli jsme památky a už se to nestihlo :D z toho jak to popisuješ to musel být opravdu zážitek

2 Hemitson Hemitson | Web | 19. května 2018 v 11:33 | Reagovat

V Disneylandu jsem nikdy nebyla, ale jedou bych strašně moc chtěla. Nebo jen celkově do Francie, protože tou jsem jen projížděla a nikdy jsem tam nebyla na delší dobu, což je škoda.
Jde vidět, že jste si to užili. ♥ Krásné fotky!

3 Irda Irda | Web | 21. května 2018 v 20:46 | Reagovat

Ahoj, vracím se opět na blog tak pokud chceš zůstat zůstat furt v spřátelených blogách tak se mi ozvi :)

4 Natálie Natálie | Web | 10. července 2018 v 17:07 | Reagovat

no wow, wow, wow.. ! vypadá to moc dobře, a taky vám moc závidím.. :) tak snad se někdy taky vydám na podobný výlet.. :) už jen na těch fotkách to vypadá luxusně.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama