Srpen 2017

Try on HAUL

15. srpna 2017 v 22:47 Deníček

Ahoj,
tak na mém YOUTUBE KANÁLE je další VIDEO. Můžete se podívat na můj první HAUL. Nebo spíše TRY ON HAUL. :)

Snad se Vám bude video líbit. Já si ho užila. Přítel mě natáčel a já se pořádně před kamerou vyblbla. :) Snažila jsem se to udělat takové zábavnější, tak snad se vám to bude líbit. :) Pokud ano, tak bych byla ráda za like nebo odběr. :) Do komentářů mi pak můžete dát vědět, zda Vás tohle bavilo, nebo bych měla zkusit kecací HAUL. :)Dobrou noc,
Vaše Lucienne ♥

Můj NÁKUP V NYX + RECENZE

14. srpna 2017 v 23:10 Nákupy

Ahoj,
vítejte u dalšího článku. :) Tentokrát to bude takový HAUL a k tomu RECENZE. Produkty používám už od června, takže si myslím, že to byl adekvátní čas na zrecenzování. :D :)

Chtěla jsem změnu a tak jsem se rozhodla vyzkoušet jinou a kvalitnější značku než tu, co je v drogériích. Jelikož se ráda koukám na youtube BEAUTY BLOGERKY, tak jsem se rozhodla vyzkoušet značku NYX.

Musím říct, že to bylo poprvé, co jsem dala "tolik" peněz za dekorativku. :D Pro někoho to je třeba normální cena, ale já byla zvyklá kupovat si pudr v drogérce max za 80 kč ve slevě a teď jsem za něj dala 259. :D Prostě jsem moc za dekorativku neutrácela a ani se mi tolik peněz předtím za to dávat nechtělo. :D Ale teď musím říct, že těch peněz nelituji a že se to vyplatilo. :)

Jste napjatí, co jsem si to koupila? :D

Jdeme na to, naše malá přehlídka začíná... :D :D


Výlet do Manchesteru

11. srpna 2017 v 21:52 Deníček

Ahojky,
tenhle článek bude o tom, jak jsme si před dvěma týdny udělali jednodenní výlet do Manchesteru, takže si držte klobouky, začínáme... :D


Vstali jsme v osm hodin a dali jsme si v klidu snídani. Měli jsme, jak jinak, naši milovanou ovesnou kaši. :D :) Mńam. K tomu jsme si dali samozřejmě i kafíčko. To nesmí po ránu přeci chybět. :) Poté jsme se nachystali a vydali jsme se na autobus, kterým jsme jeli do centra na nádraží. :) Na nádraží jsme byli před desátou hodinou. Musím říci, že se mi moc líbilo. Mají to pěkně vymyšlené a udělané. :) Tam jsme si v takovém automatu koupili lístky na vlak, které můžete použít v jakýkoliv čas, což je fajn. :) Protože nám vlak zrovna ujel, takže jsme došli k našemu nástupišti a tam už čekal další vláček do Machesteru. :)