♥ Brazilica Carnival 2017 ♥

20. července 2017 v 21:05 |  Deníček
Ahojky! :)
Dneska se s Vámi podělím o můj krásný zážitek, který jsem prožila o víkendu. V Liverpoolu se to koná každý rok. My jsme na to minulý rok bohužel nebyli a teď mě to celkem mrzí, protože to byla vážně pecka. :D Jedná se o Brazilica Carnival. Jedná se o dvouhodinový pochod ulicemi a jak z fotek můžete vidět, tak tam jsou vážně úžasné kostýmky a líčení. Atmosféra byla opravdu moc super.Nejdříve ale začnu trošku od začátku. Byla to přesně sobota, protože jsme se zrovna ten den stěhovali do nového domu. Blíže k práci. Moc dlouho jsme nespali a ještě k tomu jsme brzo vstávali, takže jsme byli fakt moc moc unavení. Všechno jsme to balili a pak jsme museli do centra pro klíče a pak zase zpátky. Do toho nám kamarád napsal, že odvoz padá, že nemá čas, tak jsme řešili, jak to všechno povezem. :D Nakonec jsme si vzali taxíka. Měli jsme štěstí na taxikáře, byl moc milý a ochotný. :) No, v novém domě jsme to zase všechno uklízeli a vybalovali a už bylo 18:00 a já, že musíme vyrazit ať to stihneme, ale museli jsme ještě nejdříve do obchodu, protože jsme neměli nic na jídlo a další den jsme šli do práce na přesčas. :D Takže jme skočili jen pro to nejdůležitější a já si pak jen v rychlovce hodila nějaký ten "obličej" a vyrazili jsme. Vzali jsme taxíka, protože teď bydlíme asi 40 minut od centra a taxíkem to je rychlejší. :D Navíc ty busy tady stejně někdy ani nejezdí. :D

Už se dostáváme k tomu hlavnímu..nebojte. :DStudovala jsem si to doma, kde přesně to začíná, protože jsem tam chtěla být už od začátku. :D Jenže jsem se trošku spletla. :D Začínalo to kousek od University of Liverpool a já šla k University of Hospital. :D No ty názvy mě zmátly. :D Přítel se mě ptal, že se mu to moc nezdá, že nic neslyší a nikdo tu není, ale já tvrdá hlava dubová jsem si šla za svým a říkala, že tam už budeme. :D No jen trošku jsme si to obešli. :D:D Uplně zbytečně. Pak jsem koukala na mapy a šli jsme podle GPS. :D Naštěstí to bylo asi 10 minutek od toho, takže se zase až tolik nestalo. :D Sice jsme si ještě říkali, jestli jdeme teda dobře, že tu nikde nikdo není, ale pak jsem viděla uzavřenou cestu a pána ve žlutém a on se nás zeptal, jestli jsme se ztratili a já že jo. :D Tak nám řekl jen kudy jít a kde zabočit a za pět minutek jsme tam byli. Ještě jsme si trošku poutíkali, protože jsme slyšeli ty bubny a jak už hrajou, ale zatím se jenom připravovali. :D Takže jsme si to prošli od konce až k začátku. Bylo tam všude plno lidí. My si našli dobré místečko a pochod mohl začít. :)Bylo to vážně super. Připadala jsem si fakt jak v Riu De Janeiru. :D Chvíli jsme šli s tím pochodem a pak jsme se zastavili na dobrém místu, protože jsme měli ještě lepší výhled, takže jsme tam jen tak stáli a tancovali s nima. :D A prohlídli si ten celý pochod a jakmile jsme je všechny viděli, tak jsme pokračovali s nima.Všude bylo moc lidí a všichni se smáli a tancovali a bylo to vážně moc pěkné. Byl to můj další krásný zážitek, na který budu ráda dlouho vzpomínat a jsem ráda, že jsem měla příležitost to vidět.

Pochod trval dvě hodinky, ale my se asi kolem deváté potkali s kamarády, takže jsme si zašli na kousek pizzy a pak jsme šli do baru na koktejlíky. Já si dala poprvé v životě Cosmopolitan. Moc mi chutnal. Připadala jsem si jako v sex ve městě. :D:D Strašně důležitá jsem byla. :D Kamarádka si ho dala se mnou. :D Přítel si objednal Mojito. A druhý koktejl nevím, jak se přesně jmenoval. Bylo to nějak Frozen strawberries. Tak nějak. Chutnalo to jako ledová tříšt akorát, že v tom byl alkohol no a bylo to moc moc velké. :D Jediné co mě mrzelo, tak že jsme fakt museli už jít, protože jsme další den šli na tu ranní.
Chtěli jsme jít od šesti, ale nakonec jsme to posunuli o hodinku a šli jsme až od sedmi. :D Doma jsme totiž byli o půlnoci, takže jsme nebyli moc vyspaní. To se mi potvrdilo i v práci, protože jsem napikovala 112 picků v jiné uličce. :D:D:D Ještě jsem si řikala. Mám parádní list a 112 za půlhodinky, že nemusím vůbec spěchat a pak se podívám a jsem v úplně jiné uličce. :D:D Tak jsem tam po celém skladu hledala přítele, že co mám dělat. :D Já už měla skoro dvě palety plné. :D:D Přítel mi pomohl ze všech věcí odlepit štítky a prostě jsme to naházeli nenápadně po celém skladu. :D:D Ještě jsme se ten večer bavili o tom, že se to stalo přitelovi že napikoval asi 30 jiných věcí. A já, že mě se to ještě nestalo a že nechápu, jak si toho nemohl všimnout. No a hned na druhý den se mi to stalo. :D:D:D Lopata no. :D

Pan drsňák. :D Zkouší můj koktejl. :D

To by byl celý můj den. Více k tomu psát nebudu. Myslím, že fotky budou mluvit za mě. :) A co bude ještě lépe mluvit, tak je video, které chystám. Jen chvilinku strpení.
Teď s tím časem to bylo špatné. Navíc tady nemám takovou tu blbost na SD kartu, co dáte do noťasu, takže si videa posílám přes bluetooth do noťasu, ale jako 17 sekundové video se mi posílá fakt moc dlouho. :D Kamarád mi dneska donese tu blbinku a hned se na to můžu vrhnout. :D

Už mám i nové směny. V agentuře mi to konečně povolili, takže jsem měla dneska volno a zítra začínám. Budu mít Pátek, Sobota, Neděle od 6:00-19:00 a pak čtyři dny volno. Směny nám zařizovali dva bráchové poláci na té víkendovce, se za nás postavili i ta manažerka, že nás chce. :D Takže nejdříve to mě povolili, potože jsem ještě pod agenturou a přítel šel dneska do práce. Já mu tam donesla ještě dopisy, protože byl domluvený s manažerem, že se za něj nahoře v officu přimluví, aby měl nové směny a ono to vyšlo. :D Akorát mi přítel volal, že mě tam hledal manažer z mého oddělení Intake, že kde jsem a že to tak nenechá, tak nevím o co mu jde. Doufám, že mi to jako nepokází a že ty směny budou platit. :D

To by bylo vše už ode mě.
Sledujte Instagram a Facebook. :) Je tam i více fotek z toho karnevalu. :)

Mějste se famfárově. :D :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andey Andey | Web | 22. července 2017 v 21:44 | Reagovat

Já tam chci taky!!!
Je dobře, že jste si to užili a hlavně zatančili. Ten druhý den v práci byl určitě taky zážitek, ale zvládla jsi to. Tak ať ti ty nové směny vyjdou.

2 Denia Denia | Web | 23. července 2017 v 15:28 | Reagovat

Já bych se tam taky určitě ztratila se svým orientačním smyslem :D, ale důležité je, že jste si to užili, parádní fotky!
A Cosmopolitan jsem asi ještě neměla, ale úplně jsem na něj dostala chuť, abych se taky cítila jak v Sexu ve městě :D :D.

3 Elis Elis | Web | 25. července 2017 v 11:21 | Reagovat

Ty fotky, to všechno omgg!!
Nádhera, moc bych si to přála vidět ♥

4 Lucienne Lucienne | Web | 25. července 2017 v 12:06 | Reagovat

[1]: Dekuji. Nové směny nám vyšly, takže jsme teď nejvic happy. :D

[2]: tak pokud bude moznost, tak cosmopolitan urcite vyzkousej. :D

[3]: Mě se to moc libilo, fakt pekny zazitek. :) Snad budes mit prilezitost. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama