Zpět do Česka?

7. března 2017 v 15:32 |  Deníček
Ahoj! :)
Tak už tady máme zase úterý a víkend za námi. Vždycky to tak rychle uteče. :D Ale já si nemám co stěžovat. Jsem celé dny pořád doma. :D Už se těším na to období až budu pracovat a těšit se na víkend až si budu moct odpočinout. Ale bohužel v Anglii už pracovat nebudu. A teď vám řeknu důvod..

V pátek mi přišla smska z nemocnice, že se mám dostavit 17. března na CT nohy. Takže se tam asi vážně něco doktorovi nelíbilo, když mě tam posílá. Vyšetření mám až v 19:30. :D Ten čas mě celkem překvapil, že to je tak pozdě, ale nevadí. :D A další kontrolu u doktora mám pak 3.4. A s přítelem jsme se domluvili, že v dubnu odjedeme zpět do Česka. Protože tady to zdravotnictví mají vážně špatné a nemám tu žádné rehabilitace. Chodím 2 a půl měsíce s berlema a bojím se našlápnout pořádně na tu nohu. Navíc ani pořádně nemůžu hýbat s prstama na noze a někdy mě ta noha bolí. O víkendu jsme se spojili se známým fyzioterapeutem od přítele a poslali mu videa jak chodím atd.. A ten nám řekl, že to je hrůza, že po dvou měsících už bych měla chodit a že chodím špatně. :D Ale, kdo to mohl vědět, když mě tady nikdo chůzi o berlích neučil a když jsem to ukázala tady fyzioterapeutce, tak mi řekla, že dobrý. :D Tak mi řekl, ať už tu chůzi střídám a chodím s těmi berlemi do kříže. A navíc jsem za 2 a půl měsíce měla jen dvě půlhodinové rehabilitace, kde mi jen ukázali jeden cvik ať si cvičím doma. :D


Takže jsme se s přítelem domluvili, že zdraví je důležitější a že radši pojedeme do Česka, kde se dám do kupy. Tady bych se s tou nohou léčila tak další tři měsíce. To bych už na nemocenské byla půl roku. Taky mě to nebaví být pořád zavřená doma přes týden. Nikdo se nemá za mnou jak stavit, protože jsou všichni v Česku a jen čekám na víkend, kdy má můj přítel volno, abychom mohli být spolu a to jsme taky stejně doma, nebo se jdeme jen na hoďku projít. Nechci se tu další měsíce trápit a taky nechci, aby se tady další měsíce trápil můj přítel, protože teď žijeme z jeho výplaty. Mě taky chodí samozřejmě nemocenská, ale to jsou jen drobné z kterých nic nezaplatíme.

Všechno mě to moc mrzí, jak to dopadlo. Protože jsem si tohle nepředstavovala. Ale bohužel. Stalo se a zpátky už to nevrátíme. Nechápu, jak můžu mít takovouhle smůlu. Snažili jsme se tu celou dobu a do všeho jsme šli na sto procent, ale i tak jsme měli pořád nějaké klacky pod nohama. Ať už to bylo ohledně bydlení a ohledně spolubydlících, kteří jsou vážně hrozní. Tak i o tom, jak je to všechno nefér v práci. Že naše spolubydlící se tam vyspí se třema manažerama jen aby dostala kontrakt od firmy. :D Tohle mě v životě vážně zaráží, že lidé, co se snaží a o vše se starají a jdou do všeho na sto procent, tak je k nim život nefér. Jasně, jsou asi i vyjímky, ale stejně se kolikrát mají lépe ti, kteří si práci vydupou a to doslova. Jen mi to přijde nefér a mrzí mě to, že to tak je. Jinak můj přítel taky dostal kontrakt a to si to vydupat nemusel a já bych ho taky dostala, ale bohužel jsem měla ten úraz. Jen je to snažení pak zbytečné, když víte, jak se k tomu dostanou ostatní..

Takže nás teď čeká hodně zařizování a ještě si musím domluvit schůzku s právníkem ohledně odškodného. A doufám, že z agentury mi dají co nejdříve všechny doklady. Při mé smůle mi ty doklady nedají v čas. :D Taky mi dluží peníze za dovolenou, ale ty peníze už asi nikdy neuvidím. :D A doufám, že se přítel na výpovědi domluví s tou firmou, aby tu nemusel zůstat ještě dva měsíce. Nedivila bych se, kdyby nám z toho zase něco nevyšlo a všechno se semlelo. :D

Omlouvám se za negativní článek. Jen jsem to musela dostat všechno ze sebe ven. :D A pořádně si postěžovat a vylít si srdíčko. ♥ :D

Teď jdu pro vás chystat pozitvní článek, protože jsme o víkendu byli v centru něco zařídit a já si po dlouhé době udělala radost a koupila jsem si pár blbůstek. :D

Krásný zbytek dne Vám přeji a snad jsem Vás nenakazila mou negativitou. :D

PS: My si pořád říkáme, že se to jednou otočí a taky se nám poštěstí a třeba ten návrat je to naše štěstí. Budeme s rodinou a přáteli a budeme si rekonstruovat byt, takže už teď se koukám na různé návrhy, abych měla jasno v tom, jak to tam bude vypadat. A budem si moct zajet na dovolenou, takže třeba to tak mělo dopadnout. :)

PPS: Jak se říká: Všechno zlé je pro něco dobré. Aspoň myslím, že se to tak říká. :D

PPPS: Napište mi, jestli jste měli taky někdy takovou smůlu. :)

PPPPS: Tohle teď poslouchám. :) Selena Gomez ft. Kygo 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 i-just-want-to-be-pretty i-just-want-to-be-pretty | Web | 7. března 2017 v 16:46 | Reagovat

Tyjo.. je to škoda, ale zase jak říkal přítel, zdraví je přednější.. kdy ví, jesi třeba na to tak serou protože nejsi z Anglie? nebo nevím, ale jako tady by se to nestalo.
Já vám stejně obdivuju, že ste do toho šli, protože těch věcí co se může posrat je fakt spousta... Ať vám to dobře dopadne a nejsou žádné další problémy:)

PS: ta písnička je boží, tu taky posloucham:D

2 Lucienne Lucienne | Web | 7. března 2017 v 16:53 | Reagovat

[1]: no, co nám vykládal spolubydlící, tak spíš tady na to serou. :D Mají tady málo doktroů a sester a celkově to mají fakt jinak ty postupy tady. Je to fakt šílené. A děkuji snad už nás žádné problémy nepotkají. :D
Jo já jí poslouchám od rána do večera. :D Moc se mi líbí. :D

3 Lucie Lucie | Web | 7. března 2017 v 20:41 | Reagovat

To je škoda, že si to v Anglii neužijete déle. Při tom pomyšlení na to kolik jste toho zařídili a jaké problémy jste měli s bydlením... Hlavně ať se ti ta noha uzdraví a hodně štěstí :)

4 Belluška Belluška | Web | 8. března 2017 v 15:57 | Reagovat

Moc mě to mrzí, musíš se cítit bezmocně, když máš ty berle. Ber to jinak, uvidíš teď svou rodinu a budeš s lidmi, které te mají rádi. Držím ti palce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama