Už máme stromeček :)

12. prosince 2016 v 22:58 |  Deníček
Pěkný večer všem :)
Jelikož jsem nemocná a celý den se válím v posteli a nic nedělám, zatímco můj přítel je na odpolední a já na něho čekááám, tak jsem se rozhodla Vám napsat, co jsme dělali o víkendu. :)

V pátek kolem 11 večer jsme přišli z práce (o které vám povím v dalším článku) a dali jsme si pozdni večeři, myslím, že to byly špagety. :D Velice zdravéé. :D No a už jsem se necítila moc dobře. Tím, že v práci celkem dost mrznu, tak mě začalo bolet v krku, takže jsme celý víkend prošeptali :D Domin byl tak hodný, že šeptal semnou a dělal si ze mě srandu no.. :D Po špagetách jsme si dali teplou sprchu a uvařili si čajík a zababušili jsme se v posteli a podívali se na nové dily našeho oblíbeného seriálu Gotham. :)


V sobotu ráno jsme šli nakoupit, dali si kafíčko a k tomu mňamku. :D Pak jsme si udělali řízečky a kaši a šli, jak malé děti spát. Prospali jsme celou sobotu, takže žádná zábava. Já byla totálně unavená z práce, protože jsme to přeháněli z přesčasama (teď si dáváme pauzu) a do toho jsem byla nemocná. A můj milý byl na tom stejně. Večer jsme si udělali puding s piškotama (neměli jsme ho pěkně dlouho, tak jsme se vrátii do dětských let) a pak jsme si udělali svařááček. :)

Neděle byla už lepší. To už jsem nebyla tak unavená, ale pořád jsem šeptala. :D Udělali jsme si zase řízečky, ale tentokrát s rýží. :D Domin má rád rýží se vším. :D Jí i guláš s rýži. :D No a pak kolem druhé jsme šli s naším spolubydlícím Danem nakoupit Vánoční stromeček a ozdoby. :D Jeli jsme do velkého BM, ale samozřejmě tam bylo vše vyprodané. :D Žádný stromek, žádné ozdoby. Koupili jsme jen světýlka na stromeček. :D No tak Dano, že pojedeme ještě do jiného obchodu. Tam jsme vešli a prodavač, že máme pět minut, protože v neděli se jim tady obchody zavíraji ve čtyři a některé v pět. Takže jsme tam vletěli, pobrali jsme rychle krabici plnou ozdob (samozřejmě ve fialové barvě, takže Dano, že máme fialové Vánoce:D), pak řetězy a nakonec jsme koupili i stromeček a věnec na dveře. Stromeček je celkem vysoký jen je takový bobek hubený, no nevadí. :D Doma jsme byli kolem páté, tak jsme rychle udělali víkendový úklid. Já si pak zavolala s mamulinou. Po mně si zavolal přítel s jeho mamkou a já mu udělala bagetky zapečené na večeři a svařáček. Dominik pak usl a já ho po hodině vzbudila, že už jdeme do práce a nestíháme. Chvíli mi to věřil. :D Pak jsem ho ukecala ať jdeme ještě stromeček ozdobit a poté jsme si udělali čajík a šli jsme se podívat na Drž hubu. :D :)

A dneska je pondělí a já nešla do práce. Pořád mi je špatně a fakt mě moc boli v krku, že ani s hlavou nemůžu hýbat. :D Takže jsem celý den proležela a prospala. A teď čekám až přijde můj milý z práce. Za chvíli mu začnu chystat něco dobréého na večeři (nebojte špagety to nebudou:D). Pak se možná podíváme na nějký filmík a půjdem spinkat. :)

tady je náš stromeček :)

Fialové Vánoce budou. :D
Dobrou noc,
-L
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama