Prosinec 2016

Šťastný nový rok

31. prosince 2016 v 17:02 Deníček
Ahoj,
tak dnes tu máme poslední den v roce. Musím říci, že rok 2016 mi utekl strašně rychle a hlavně to byl asi ten nejlepší rok ze všech. S mým přítelem jsme prožili velmi pěkné dny. Vydrželi jsme i odloučení na pár měsíců, kdy jsem byla v Holandsku pracovat. A poté jsme se vydali společně pracovat do Anglie. Jen mě mrzí, že tak pěkný rok plný zážitků ukončím s nohou v sádře. :D Doufám, že to nebude jak na nový rok tak po celý rok. :D Hlavně mě mrzí, že do nového roku nevkročím tou správnou nohou. Takže alespoň Vám přeji vkročit do nového roku pravou nohou (já budu muset počkat až do toho dalšího roku). :D Hlavně se mějte všichni rádi a usmívejte se. :) S úsměvem jde vše lip. :) A hlavně hodně zdraví.
Zajímalo by mě, jestli si někdo z Vás dává nějaké předsevzetí. Já si dám asi jen jedno a to ať nejsem takové kopyto. :D


Albert Dock

30. prosince 2016 v 16:23 Vzpomínky

Ahojík. :)
Když si teda teď tu delší dobu poležím s tou nohou, tak alespoň mám čas sem dávat více článku. Včera jsem se na to vyprdla, protože jsem musela ještě k doktorce pro papír ohledně nemocenské. Takže jsem byla z toho tak unavená, že jsem prospala celý den. Navíc mi ta noha trošku otekla a pobolívá. Ale jsem holka a holky všechno vydrží. :D :)

Šťastné a Veselé

27. prosince 2016 v 21:27 Deníček

Šťastné a Veselé :)
Omlouvám se, že to přeji tak opožděně. :D Ale až Vám povím, co všechno se stalo, tak mi to snad prominete. :D

Nejprve bych začala čtvrtkem. V ten den jsem zůstala doma, abych mohla zajít koupit věci na salát a abych ho mohla udělat. Takže jsme s mým přítelem ráno vstali a v klidu se nasnídali a vyšli jsme společně ven, protože jsme měli stejnou cestu. Pak jsme se rychle rozloučili, protože přítel spěchal a já pokračovala v cestě do obchodu. Před obchodem jsem si vzpomněla, že vlastně seznam, který jsem si psala večer do podrobna, co v jakém obchodě koupím, abych na nic nezapomněla, tak jsem ho nechala doma. :D To jsem celá já. :D Naštěstí jsem si to skoro vše zapamatovala a zapomněla jsem asi jen tři věci koupit. ALE, jakmile jsem jela busem domů, jsem si vzpomněla, že vlastně nemám klíče od baráku. :D Tak jsem to psala tomu mému Dominovi a ten se mi omlouval, že jsme na to zapomněli a že klíče má on. :D Takže jsem volala jednomu spolubydlícímu, který tu snámi bydlí ale ten byl zrovna někde daleko. A další dva spolubydlící spali po noční. A oni, když spí, tak spí fakt tvrdě, že je nikdo nevzbudí. :D Tak jsem klepala a bušila asi hodinu. :D Kdybych neměla tolik těžkých tašek, tak bych šla někde do msta čekat nebo ke kámošce, ale mě se s tím už nechtělo tahat. :D Nakonec se tedy jeden z nich probral a otevřel mi. :D Hurááá. :D Takže jsem si v klidu vybalila nákup a vrhla se na salátek. Utoho jsem si volala s mamulínkou a ta mi s tím pomáhala přes tu naši dálku. :D

Nákupní horečka

22. prosince 2016 v 22:50 Deníček
Ahojky,
minulý víkend jsme měli celkem náročný. :) V sobotu jsme vstali brzo ráno a jeli jsme do českého obchůdku nakoupit kofoly (bez té to na Vánoce nejde), klobásky, veky a měli i rohlííky (já vím, říkáte si ježiš rohlík, ale tady nám celkem chybí a vždy, když jdeme do českého, tak už nejsou.:( Ale teď jsme měli štěstíčko). Už ani nevím, co všechno jsme nakoupili..to je fuk. Hlavně, že jsou kofoly a rohlíčky. :D Poté jsme to zavezli domů a jeli jsme do centra na nákupy. :)

Problém

22. prosince 2016 v 21:54 Deníček
Ahojky,
mám takový problém a nevím, co s tím udělat. Nějak mi nefunguje ta statistika s tou návštěvností. Když se přihlásím na blog tak mám 0 lidí. Pak, když se podívám na tu podrobnější statistiku, tak u všeho mám nulu u všech článku, ale příjde mi to jako blbost, protože můj blog už pár lidí navštívilo a mám tu i ty komentáře. :D A nějak jsem nikde nenašla nějaký email, kde bych mohla o tom problému napsat. Takže pokud byste prosím někdo věděl, co s tím mám za problém a poradil mi, tak bych byla ráda. Nebo alespoň nějaký kontakt, kde mám napsat. :D

Děkuji moc. :)
-L

Co bude dál?

13. prosince 2016 v 20:42 Povídky
Okolo mě je všude tma. Jsem schoulená v posteli a přemýšlím o všem. O mém životě jaký je teď a jaký bude. Slyším, jak kapky deště padají na okap a vítr, jak vší silou buší do oken. Měsíční paprsek mi hladí mé studené tváře. Cítím, jak mi mráz po zádech běhá, až se mi ježí chloupky. Zachumlám se do peřin a snažím se přemýšlet. V duchu si opakuji ,,Co bude dál?" Pomalu se mi víčka zavírají a já začínám mít takové záblesky. Něco mi říká, ať se co nejdříve probudím, ale je pozdě. Naprosto jsem se tomu poddala.

Svátek :)

13. prosince 2016 v 18:22 Deníček
Ahojky,
dneska mě přítel nechal ještě doma. Říkal, že vypadám hrozně (to potěší) a že tak do práce jít nemůžu. :D A měl pro mě malinkaté překvapení k svátku. Koupil mi ferrero rocher a kinder bueno. On ví, co mám ráda. :D Normálně bych to zblajlzla snědla hned, ale tím, že jsem nemocná na to nemám ani moc chuť. :D Samozřejmě než můj přítel odešel do práce, tak mi dal přesné pokyny, co mám dělat. :D (jako bych to nevěděla) :D Na můj krk, který mě pořád bolí mi dal polévkovou lžíci s medem a prolisovaným česnekem. Já víím, fujííík. :( :D Z toho se mi udělalo pěkně blbě, ale trošku to pomohlo na ten krk. Takže pokud Vás bolí v krku, tak lžíce medu s česnekem Vám na to pomůže.


Už máme stromeček :)

12. prosince 2016 v 22:58 Deníček
Pěkný večer všem :)
Jelikož jsem nemocná a celý den se válím v posteli a nic nedělám, zatímco můj přítel je na odpolední a já na něho čekááám, tak jsem se rozhodla Vám napsat, co jsme dělali o víkendu. :)

V pátek kolem 11 večer jsme přišli z práce (o které vám povím v dalším článku) a dali jsme si pozdni večeři, myslím, že to byly špagety. :D Velice zdravéé. :D No a už jsem se necítila moc dobře. Tím, že v práci celkem dost mrznu, tak mě začalo bolet v krku, takže jsme celý víkend prošeptali :D Domin byl tak hodný, že šeptal semnou a dělal si ze mě srandu no.. :D Po špagetách jsme si dali teplou sprchu a uvařili si čajík a zababušili jsme se v posteli a podívali se na nové dily našeho oblíbeného seriálu Gotham. :)

Ahoj

12. prosince 2016 v 22:01 O mně

Ahoj,
vítám Vás na mém blogu. Jmenuji se Lucie, je mi 21 let a nyní žiji s přítelem v Anglii. :) Můj přítel se jmenuje Dominik. :) Předtím jsem asi rok pracovala v Penny marketu a přítel pracoval jako trenér v BodyBody. :) Na večírku, co jsme měli z práce jsem poznala toho mého úžasňáka. Vždycky jsem si říkala, že na nějaké akci nemůžu najít hodného a normalního kluka. No a už jsme spolu rok a dva měsíce. Po dvou měsících, co jsem ho znala jsem odjela asi na dva měsíce do Holandska za kamarádkou pracovat, ale musela jsem se kvůli němu vrátit a zkusit to s ním. Myslím, že to stálo za to. Teď spolu v Anglii bydlíme a myslím si, že nám zatím vše jde. Se vším si pomáháme a jsme spolu šťastní.

Blog jsem si založila, aby mě to donutilo zase psát, protože psaní moc miluji. Kdysi jsem si psala svou knihu, kterou jsem samozřejmě nedokončila :D :( Taky jsem psala básničky a různé povídky, tak doufám, že teď mě to donutí zase něco napsat. :) Také bych se chtěla podělit o zážitky a o život v Anglii.